Soffbord med rund marmorskiva

Soffbord med rund marmorskiva
Soffbord med rund marmorskiva
Soffbord med rund marmorskiva
Soffbord med rund marmorskiva
Soffbord med rund marmorskiva
Soffbord med rund marmorskiva
Soffbord med rund marmorskiva
Soffbord med rund marmorskiva

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, rund marmorskiva, senare bemålat underrede, höjd ca 56, diameter 85 cm

Skiva med nagg

789050

2020-07-07