194 - Oljemålning förgylld ram

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNING, pannå, 1800-tal, Mor och son, 30x23 cm, förgylld ram

renoverad
skador

789054

2020-08-21