Imari skål

Imari skål
Imari skål
Imari skål
Imari skål
Imari skål
Imari skål

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

150 EUR

SKÅL, porslin, Imari, Japan 1800-tal, dekor i järnrött och blått samt med förgyllningar med motiv av fåglar och drakar, diameter 24,5 cm, höjd 9,5 cm

Billnäs goes online

789061

2020-07-05