1558 - Broderi Suzani

1558 - Broderi Suzani
1558 - Broderi Suzani

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SUZANI, silkesbroderi, Uzbekistan, 1800-/1900-tal, ca 170 x 120 cm

Slitage, skador

789065

2020-08-23