Sekretär nyrenässans
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, med klaff, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag av lejonmaskaroner, svarvade kulfötter, bakomvarande lådor, höjd ca 127, 70x44 cm
Kuntoraportti
Slitage, nyckel (senare) finns att avhämta i Utlämningen.
789075
Päivämäärä:
2020-07-01