Sekretär nyrenässans

Sekretär nyrenässans
Sekretär nyrenässans
Sekretär nyrenässans
Sekretär nyrenässans
Sekretär nyrenässans
Sekretär nyrenässans
Sekretär nyrenässans
Sekretär nyrenässans

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, med klaff, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag av lejonmaskaroner, svarvade kulfötter, bakomvarande lådor, höjd ca 127, 70x44 cm

Kuntoraportti

Slitage, nyckel (senare) finns att avhämta i Utlämningen.

789075

Päivämäärä:

2020-07-01