Unto Koistinen oljemålning

Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

UNTO KOISTINEN (1917-1994) Nakenmodell, signerad samt daterad 1964, olja på papper, 26x40 cm

Billnäs goes online

789095

2020-07-05