Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
250 EUR
ALVAR AALTO, BORD X800A, X-ben, höjd 70 cm, skivan 80 x 135 cm, Artek, 1900-talets senare hälft.
Billnäs goes online
Smått bruksslitage.
789099
2020-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här