Alvar Aalto bord X800A

Alvar Aalto bord X800A
Alvar Aalto bord X800A
Alvar Aalto bord X800A
Alvar Aalto bord X800A

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

ALVAR AALTO, BORD X800A, X-ben, höjd 70 cm, skivan 80 x 135 cm, Artek, 1900-talets senare hälft.

Billnäs goes online

Smått bruksslitage.

789099

2020-07-05