Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BESTICK, 52 delar, silver, Sverige/Finland, 18/1900-tal, bestående av bl.a ströskedar, såsslevar, knivar, skedar, längd 9-26 cm, vikt (ej bestick med rostfritt medräknade) 1180 gram

Smärre slitage, enstaka gravyr, defekta knivar medföljer, ej medräknade, enstaka kniv har släppt från handtaget

789104

2020-07-02