Wilho Sjöström

Wilho Sjöström
Wilho Sjöström
Wilho Sjöström
Wilho Sjöström
Wilho Sjöström
Wilho Sjöström
Wilho Sjöström
Wilho Sjöström

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944) Vårvinter vid vattendraget, signerad, olja på duk, 75x97 cm

Billnäs goes online

789114

2020-07-05