Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944) Vårvinter vid vattendraget, signerad, olja på duk, 75x97 cm
Billnäs goes online
789114
2020-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här