514 - Urna med lock Marieberg Stens period

Såld för:

14 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARIEBERG, Stensperiod, urna med lock, flintgods, signerad MB Sten samt saltkar, flintgod, märkt Dawson, höjd 8, längd 10,5, urnan höjd 32 cm

lagningar, locket ej till hörande

789128

2020-08-21