Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARIEBERG, Stensperiod, urna med lock, flintgods, signerad MB Sten samt saltkar, flintgod, märkt Dawson, höjd 8, längd 10,5, urnan höjd 32 cm
lagningar, locket ej till hörande
789128
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här