55 - Oljemålning 1800-tal Helsingborg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, på duk, föreställande Helsingborg med Kärnan från norr, 48x67 cm

789129

2020-08-21