Prydnadsägg

Prydnadsägg
Prydnadsägg
Prydnadsägg
Prydnadsägg
Prydnadsägg
Prydnadsägg

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

PRYDNADSÄGG, 29 st, delvis alabaster, 1900-tal, längd 3-7,5 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

789154

2020-08-07