Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1800-tal, England, mahognyfanér, slag, höjd 220 cm, lod pendel samt vev finns

Skador och slitage, SAV garanterar ej funktionen, glasskada

789169

2020-07-01