Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1800-tal, England, mahognyfanér, slag, höjd 220 cm, lod pendel samt vev finns
Skador och slitage, SAV garanterar ej funktionen, glasskada
789169
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här