Gouacher 2 st Indien 1800-tal

Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal
Gouacher 2 st Indien 1800-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st gouacher på papper, Indien, 1800-tal, föreställande figurscener bl.a. en falkenerare som matar sin fågel, 18x13, 22x13 cm

Ej examinerade ur ramarna. Slitage, färgbortfall

789173

2020-09-14