Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4B", signerad David Larsson och numrerad 46/50, serigrafi, 72 x 72 cm
Ej examinerad
789178
2020-07-01