Japanska träsnitt 2 st

Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st
Japanska träsnitt 2 st

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st träsnitt, Japan, 1800-tal, föreställande figurscener, 12x18, 13x18 cm

Ej examinerade ur ramarna. Slitage, blekta, fläckar

789179

2020-09-13