198 - Oljemålning Kronborgs slott

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, Kronborgs slott med farytg i förgrunden, 70x57 cm

789180

2020-08-21