200 - Oljemålning 1800-tal

200 - Oljemålning 1800-tal
200 - Oljemålning 1800-tal
200 - Oljemålning 1800-tal
200 - Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, på pannå märkt Samuel Combes London, Två personer undersöker en tekopp, 55,5x44 cm

krakelerad
renoverad

789189

2020-08-21