Reijmyre servisglas
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
REIJMYRE, servisglas, 42 dlr, gråtonad glasmassa, graverad dekor, bestående av: 12 vinglas, 12 selterglas, 12 starkvinsglas, 6 ölglas, höjder ca 7-14 cm
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma
789200
2020-07-02