Reijmyre servisglas

Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas
Reijmyre servisglas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

REIJMYRE, servisglas, 42 dlr, gråtonad glasmassa, graverad dekor, bestående av: 12 vinglas, 12 selterglas, 12 starkvinsglas, 6 ölglas, höjder ca 7-14 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

789200

2020-07-02