Vägglampa "Bumling"
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS PEHRSSON, vägglampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, längd ca 38, diameter 20 cm
Smärre bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
789212
2020-07-02