Vägglampa "Bumling"

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS PEHRSSON, vägglampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, längd ca 38, diameter 20 cm

Smärre bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

789212

2020-07-02