203 - Oljemålning pannå
Valmis
2020-08-21
789242
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OLJEMÅLNING, osignerad, Frankrike 1800-tal, Uteservering i Paris, oktogonal form, 20x13 cm