203 - Oljemålning pannå

203 - Oljemålning pannå
203 - Oljemålning pannå
203 - Oljemålning pannå
203 - Oljemålning pannå

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJEMÅLNING, osignerad, Frankrike 1800-tal, Uteservering i Paris, oktogonal form, 20x13 cm

789242

2020-08-21