Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, Louis XVI stil, trä, mässing, toppskiva i porslin, bemålad och förgylld dekor av rokokopar efter Fragonard, diam 30 cm, höjd ca. 80 cm

Bruksslitage, smuts

789259

2020-07-09