Rullbord

Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme i trä, mässing, mosaik, hjulförsedd, 72x44 cm, höjd ca 74 cm

Bruksslitage, extra hål borrade på sidan, smuts

789261

2020-07-09