Klubbat för:
650 SEK
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme i trä, mässing, mosaik, hjulförsedd, 72x44 cm, höjd ca 74 cm
Bruksslitage, extra hål borrade på sidan, smuts
789261
2020-07-09