Soffbord

Soffbord
Soffbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, Mathsson International, 1900-talets andra hälft, bok samt bokfaner, oval skiva på kopplad benställning, etikettmärkt, längd 150 cm, bredd 90, höjd 52 cm

Bruksslitage, ställvis blekt skiva, fanerskador

789267

2020-08-05