1396 - Damarmbandsur silver Pallas Eppo

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAS EPPO, damarmbandsur, silver, 1970-tal, stela länkar, oval urtavla

slitage
funktionen ej testad och garanteras ej

789274

2020-08-23