Soffa fåtöljer

Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 2 st., brunt skinn, 2000-tal, enligt uppgift inköpt i butik Matildes på Hamngatan, pärlspikad dekor, på hjlutrissor, fåtöljer höjd ca 95, bredd ca 95, sittdjup ca 62, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd ca 180 cm

Patina, åldersrelaterat slitage

789275

2020-07-04