Soffa fåtöljer
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 2 st., brunt skinn, 2000-tal, enligt uppgift inköpt i butik Matildes på Hamngatan, pärlspikad dekor, på hjlutrissor, fåtöljer höjd ca 95, bredd ca 95, sittdjup ca 62, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd ca 180 cm
Patina, åldersrelaterat slitage
789275
2020-07-04