Byråer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅER, 1 par, 1900-talets andra hälft, bemålade, beslag i mässing, höjd ca 72, 33x

Brukslitage, senare bemålning

789276

2020-07-02