Karmstol orientalisk

Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk
Karmstol orientalisk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, orientalisk, betsad, skulpterad ryggbricka, sits klädd i rotting, sitthöjd ca 54 cm

Brukslitage

789278

2020-07-02