Karmfåtöljer Louis XV-stil

Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil
Karmfåtöljer Louis XV-stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1800-tal, Louis XV-stil, bemålade, delvis förgyllda, ljus klädsel, lös sittplymå, höjd ca 99, sitthöjd 43 cm

Brukslitage, smärre skador, senare klädsel

789280

2020-07-02