Bengt Orup - Börne Augustsson

Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson
Bengt Orup - Börne Augustsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT ORUP, (2) vas på fot, Johansfors, signerade Orup, höjd ca 27 respektive 19,5 cm, samt vas Börne Augustsson, "Börnevas", Åseda glasbruk, höjd ca 17 cm

Smärre repor

789285

2020-07-01