Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teakfanér, med 4 lådor, samt skåpslucka, höjd ca 71, 127x43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, repor och slag, nyckel saknas, skåpsdel är låst

789290

2020-07-02