Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
800 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teakfanér, med 4 lådor, samt skåpslucka, höjd ca 71, 127x43 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, repor och slag, nyckel saknas, skåpsdel är låst
789290
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här