204 - Akvareller 2 st och teckning
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AKVARELLER, 2 st, och TECKNING med täckvitt, en osignerad akvarell föreställande konstnärer i landskap, 39x27 cm, en osignerad akvarell föreställande sittande kvinna, 19x18 cm, en osignerad teckning föreställande sittande familj, 36x28 cm
789291
2020-08-21