Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATSALSBORD, 1900-tal, England, mahogny, fotavslut i mässing med hjul, med 5 iläggsskivor i skåp, höjd 74, diameter 127, total diameter ca 183 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
789295
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här