Matsalsbord

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSBORD, 1900-tal, England, mahogny, fotavslut i mässing med hjul, med 5 iläggsskivor i skåp, höjd 74, diameter 127, total diameter ca 183 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

789295

2020-07-01