Konsolbord gustaviansk stil
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KONSOLBORD, 18/1900-tal, gustaviansk stil, med profilerad kalkstenskiva, bronserat med förgyllda detaljer, med dekor av bl a pärlstav, festonger o lagerblad, benkryss m urna, höjd ca 82, 100x48 cm
Slitage, lagningar, torrsprickor, färgbortfall
789302
2020-07-02