1580 - Malsten 1700-/1800-tal

1580 - Malsten 1700-/1800-tal
1580 - Malsten 1700-/1800-tal
1580 - Malsten 1700-/1800-tal
1580 - Malsten 1700-/1800-tal
1580 - Malsten 1700-/1800-tal
1580 - Malsten 1700-/1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

MALSTEN / KVARNSTEN, gotlandsmarmor (?), 1700-/1800-tal, höjd ca 10, Ø 32 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage

789303

2020-08-23