Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
MALSTEN / KVARNSTEN, gotlandsmarmor (?), 1700-/1800-tal, höjd ca 10, Ø 32 cm
Ålders- och bruksrelaterat slitage
789303
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här