Royal Copenhagen "Blå Blomst" kaffeservis

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Blå Blomst", moccaservis, 15 dlr, porslin, Danmark, bestående av: 12 koppar med fat (8046), gräddkanna (8025), sockerskål med lock (8081), kaffekanna (8034)

Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma

789306

2020-07-02