Royal Copenhagen "Blå Blomst" kaffeservis
Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Blå Blomst", moccaservis, 15 dlr, porslin, Danmark, bestående av: 12 koppar med fat (8046), gräddkanna (8025), sockerskål med lock (8081), kaffekanna (8034)
Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma
789306
2020-07-02