208 - Oljemålning 17/1800-tal

208 - Oljemålning 17/1800-tal
208 - Oljemålning 17/1800-tal
208 - Oljemålning 17/1800-tal
208 - Oljemålning 17/1800-tal
208 - Oljemålning 17/1800-tal
208 - Oljemålning 17/1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJEMÅLNING, pannå, osignerad, Tre sittande personer, 33x26,5 cm

renoverad förstärkt pannå
skador
färgavfall

789319

2020-08-21