Olivier Foss

Olivier Foss
Olivier Foss
Olivier Foss
Olivier Foss
Olivier Foss
Olivier Foss

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLIVIER FOSS, (1920-2002): "La contrescarpe", olja på duk 54x65 cm, signerad

Dukskada

789320

2020-07-02