209 - Oljemålning på duk 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJEMÅLNING, på duk, 1800-tal, osignerad, Ynglig hjälper äldre man att tända sin pipa, 38x26 cm

789322

2020-08-21