Heikki Turunen lampor 3 st
Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
100 EUR
HEIKKI TURUNEN, lampor, 3 st., bordslampa och två takspotlights för skena, Orno 1980-tal, justerbara, diameter ca 20 cm
Billnäs goes online
Ställvis slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.
789328
2020-07-03