1670 - Äldre manuella kvarnar etc

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

KVARNAR, HACKARE, STRIMLARE o dyl, 9 delar, huvudsakligen för kött, gjutjärn, stål, trä, 1900-talets första hälft

Bruksslitage

789337

2020-08-23