Sidobord valnöt
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIDOBORD, 1960-tal, möjligen Danmark, teak samt valnöt, höjd ca 50, 65x45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
789343
Päivämäärä:
2020-07-03