Sidobord valnöt

Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SIDOBORD, 1960-tal, möjligen Danmark, teak samt valnöt, höjd ca 50, 65x45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

789343

Päivämäärä:

2020-07-03