Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 55x46 cm

789351

2020-07-03