212 - Grafiskt blad 1800-tal

212 - Grafiskt blad 1800-tal
212 - Grafiskt blad 1800-tal
212 - Grafiskt blad 1800-tal
212 - Grafiskt blad 1800-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFISKT BLAD, 1800-tal, ovalt tryck i färger, Kvinnlig regent visar upp sin son, 56x41 cm
möjligen från Ungern

skador

789364

2020-08-21