Salongssoffa 1800-tal

Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal
Salongssoffa 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALONGSSOFFA, 1800-tal, Karl-Johan, fanér i björk, längd ca 180, sitthöjd 45 cm

Skador, slitage

789378

2020-07-06