217 - Oljemålningar 3 st

217 - Oljemålningar 3 st
217 - Oljemålningar 3 st
217 - Oljemålningar 3 st
217 - Oljemålningar 3 st
217 - Oljemålningar 3 st
217 - Oljemålningar 3 st
217 - Oljemålningar 3 st
217 - Oljemålningar 3 st

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 3 st, osignerade, en på pannå med två hundar skrämda av en groda, 22,5x14,5 cm, en på pannå föreställande rökande ung man, 20x14 cm, en på pannå föreställande tre putti som leker tittut, 30x19 cm

smärre skador

789383

2020-08-21