Soffa Louis XV-stil

Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, björk, skuren dekor, ljus klädsel, lös sittplymå, längd ca 200, sitthöjd 42 cm

Brukslitage

789400

2020-07-02